O nas

Porady

Papuga Roku

Miss Sierpnia 2017

Nasz weterynarz

Nasz sklep współpracuje z doktorem Andrzejem Krajewskim, weterynarzem specjalizującym się w leczeniu zwierząt egzotycznych.
W przypadku problemów ze swoim pupilem lub wątpliwości przed jego zakupem możecie Państwo skontaktować się z nim w celu uzyskania fachowej porady. Doktor Krajewski przyjmuje w gabinecie weterynaryjnym wetmedicor, a także można umówić się z nim na wizytę domową.
Tel. do doktora:
692 007 920

KĄCIK WETERYNARYJNY

Facebook

Papuzia Telewizja
Google+
Sklep z Papugami
Google+

Wypożyczanie zwierząt

Nasze papugi, małpki czy węże, a nawet owady i skorupiaki występowały w wielu filmach reklamowych i fabularnych, serialach, teledyskach, programach telewizyjnych. Uczestniczyły też w szeregu sesji zdjęciowych, imprez promocyjnych, pokazów mody, targów i różnego rodzaju uroczystości.

 

Wykorzystywanie zwierząt do celów komercyjnych podlega określonym przepisom. Centrum Egzotyki posiada wymagane zezwolenie do wykorzystywania zwierząt do celów widowiskowych i filmowych, a nasze zwierzęta objęte są nadzorem weterynaryjnym.

Oprócz małych zwierząt egzotycznych możemy dostarczyć dla potrzeb produkcji filmów, reklamy i widowisk również większe zwierzęta, takie jak lwy, niedźwiedzie, tygrysy, gepardy, pumy, hieny i wiele innych. Nie oferujemy zwierząt z naszej rodzimej fauny!

 

Posiadamy zwierzęta, których nie stresuje obecność ludzi. Oto niektóre z nich:

 

Wypożyczenie zwierząt poprzedzone jest zawsze szczegółowym omówieniem oczekiwań osób je wynajmujących i warunków ich eksponowania. Jest to szczególnie istotne, ponieważ musimy stworzyć zwierzętom odpowiednie warunki, nie zagrażające ich zdrowiu. Przez cały czas wypożyczenia zwierzętom towarzyszy opiekun.

 

Oprócz zwierząt wypożyczamy również klatki i stojaki dla ptaków, terraria i inne akcesoria niezbędne do ich ekspozycji.

Niektóre nasze klatki i stojaki do wypożyczania