O nas

Porady

Papuga Roku

Miss Sierpnia 2017

Nasz weterynarz

Nasz sklep współpracuje z doktorem Andrzejem Krajewskim, weterynarzem specjalizującym się w leczeniu zwierząt egzotycznych.
W przypadku problemów ze swoim pupilem lub wątpliwości przed jego zakupem możecie Państwo skontaktować się z nim w celu uzyskania fachowej porady. Doktor Krajewski przyjmuje w gabinecie weterynaryjnym wetmedicor, a także można umówić się z nim na wizytę domową.
Tel. do doktora:
692 007 920

KĄCIK WETERYNARYJNY

Facebook

Papuzia Telewizja
Google+
Sklep z Papugami
Google+

Opisy gatunków ptaków

Jaki gatunek wybrać? To duży problem i nie można dać jednoznacznej odpowiedzi. Wybór jest zdeterminowany naszymi oczekiwaniami wobec ptaka, warunkami mieszkaniowymi i wreszcie - zasobnością portfela. Poza tym różne gatunki ptaków odmiennie zachowują się w kontaktach z człowiekiem. Różne też są ich umiejętności. Poszczególne osobniki tego samego gatunku różnią się między sobą, podobnie jak ludzie. Pokusiliśmy się jednak o krótką charakterystykę ptaków najczęściej pojawiających się w naszych domach.
Pamiętajcie Państwo, jednak, że wybór gatunku to nie wszystko i koniecznie przeczytajcie artykuł "Wybór papugi - gatunek to nie wszystko" na Papuzim Blogu