SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

Skrócone zasady

Skrócone zasady Konkursu filmowego "Papuzi Film Roku"na najlepszy filmik z papugą

 

(obowiązuje od 1 stycznia 2018)

 

1) Zwycięzca Konkursu jest wybierany przez użytkowników Facebooka spośród filmów udostępnionych przez Uczestników Konkursu w grupie FB "Papuzi Filmowcy", której administratorem jest Papuzia Telewizja.

2) W ramach eliminacji do Konkursu co miesiąc wybierany jest "Papuzi Film Miesiąca". Po zakończeniu roku kalendarzowego spośród "Filmów Miesięcy" wybierany jest zwycięzca Konkursu - "Papuzi Film Roku".

3) Aby wziąć udział w Konkursie musisz udostępnić nagrany przez Ciebie film z papugą/papugami (niekoniecznie Twoimi) i czekać na polubienia. Film musi być Twojego autorstwa lub musisz mieć do niego pełne prawa autorskie i majątkowe (pkt. 15 Regulaminu). Długość filmu dowolna. W poście podaj imię papugi występującej w filmie (jeśli posiada). Możesz też nadać filmikowi tytuł.

4) Członkowie grupy głosują na filmy poszczególnych miesięcy udostępnione w grupie "Papuzi Filmowcy" i na "Papuzi Film Roku" poprzez przycisk "Polub to!" Jakość filmu nie ma znaczenia, ale pamiętaj, że filmy dobrej jakości mają większe szanse zdobycia sympatii użytkowników. Najlepsze filmy wybrane przez Organizatora znajdą się w filmie Papuziej Telewizji podsumowującym każdą edycję konkursu, dlatego preferowane są filmy nagrywane w poziomie i na największej możliwej rozdzielczości kamery (preferowana Full HD, tj. 1920x1080p).

5) W każdym miesiącu możesz opublikować w grupie konkursu dowolną liczbę filmów. Możesz też brać w konkursie udział co miesiąc i co roku. Ale każde zgłoszenie musi być nowym filmem. Nie wolno zgłaszać do konkursu ponownie tych samych filmów.

6) Fundatorem nagród są VERSELE LAGA i Sklep z Papugami. Zwycięzca Konkursu "Papuga Roku" otrzyma nagrody dokładnie takie same, jak zwycięzcy Mistrzostw Polski Ptaków Gadających: od firmy VL zestaw pokarmów http://papuziegadanie.pl/nagrody-w-iv-edycji-mistrzostw-vl, a od Sklepu z Papugami zestaw ekologicznych żerdzi i papuzią zabawkę http://papuziegadanie.pl/nagrody-w-iv-edycji-mistrzostw-sklep-z-papugami - dopasowane do gatunku papugi Uczestnika.

7) Zanim przystąpisz do Konkursu musisz też zapoznać się z jego szczegółowym Regulaminem http://papugi.com.pl/regulamin-konkursu-od-2018/szczegolowy-regulamin-filmowy