SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

Skrócone zasady

Skrócone zasady Konkursu fotograficznego"Papuga Roku" na najlepsze zdjęcie papugi

(obowiązuje do 31 grudnia 2017)

 

1) Zwycięzca Konkursu jest wybierany przez użytkowników Facebooka spośród zdjęć udostępnionych przez Uczestników Konkursu na fan page'u Sklepu z Papugami.

 

2) W ramach eliminacji do Konkursu co miesiąc wybierana jest "Papuga Miesiąca". Po zakończeniu roku kalendarzowego spośród "Papug poszczególnych Miesięcy" wybierany jest zwycięzca Konkursu - "Papuga Roku".

 

3) Aby wziąć udział w Konkursie musisz:

- najpierw polubić Sklep z Papugami;

- a potem wrzucić zdjęcie (niekoniecznie Twojej) papugi na jego Facebook (w rubryce Posty Gości - lewa kolumna) i czekać na polubienia.

 

4) Nie zapomnij dopisać informację, że jest to zgłoszenie do Konkursu i zdradzić nam imię Twojej papugi. Każdy będzie chciał poznać imię "Papugi Roku". Możesz też nadać tytuł zdjęciu.

 

5) Użytkownicy Facebooka głosują na "Papugi poszczególnych Miesięcy" i na "Papugę Roku" poprzez przycisk "Polub to!" Jakość zdjęcia nie ma znaczenia, ale pamiętaj, że ciekawe czy zabawne zdjęcia mają większe szanse zdobycia sympatii użytkowników.

 

6) Nie musisz być autorem zdjęcia, ale musisz mieć zgodę autora na jego wykorzystanie. Nie musisz być właścicielem papugi, ale musisz mieć zgodę właściciela na wykorzystanie jej wizerunku (pkt. 12 Regulaminu).

 

7) W każdym miesiącu możesz wrzucić na naszą oś czasu dowolną liczbę zdjęć, ale polubienia różnych zdjęć tej samej papugi w głosowaniu na "Papugę Miesiąca" nie sumują się. Wrzucając więcej zdjęć w tym samym miesiącu nie zwiększasz, więc, jej szans na wygraną.

 

 

8) Zwycięskiego zdjęcia nie wrzucamy po raz drugi. Musisz zrobić nowe zdjęcie. Ale, jeśli twoje zdjęcie nie zwyciężyło w poprzednich miesiącach lub latach, a uważasz, że ma szansę, możesz wrzucać je ponownie w kolejnych miesiącach, aż do skutku.

 

 

9) Jeśli Twoja papuga została kilka razy "Papugą Miesiąca", to polubienia różnych jej zdjęć w głosowaniu na "Papugę Roku" sumują się!!! A, więc, wrzucając co miesiąc zdjęcie papugi masz największe szanse na wygranie finałowego głosowania!!!

 

 

10) Zwycięzca Konkursu "Papuga Roku" otrzyma od Sklepu z Papugami zestaw, w skład którego wchodzą: podstawowa karma dla papugi, podłoże do klatki, ekologiczna żerdź i papuzia zabawka - dopasowane do gatunku zwycięskiej papugi.

 

 

11) Zanim przystąpisz do Konkursu musisz też zapoznać się z jego szczegółowym Regulaminem.

 

UWAGA!
Zachęcamy do wrzucania zdjęć na początku miesiąca. Zgłoszenie do konkursu pod koniec miesiąca ogranicza szanse na wygraną, ponieważ zgodnie z regulaminem, Papugą Miesiąca zostaje ta, która ma najwięcej polubień otrzymanych tylko w danym miesiącu. Jej polubienia z innych miesięcy nie są brane pod uwagę. Wrzucenie zdjęcia np. 30 czerwca powoduje, że papuga zgłoszona jest do konkursu na Papugę Czerwca i nie bierze już udziału w konkursie na Papugę Lipca. A Papuga Roku będzie wybierana tylko spośród laureatek poszczególnych miesięcy.