SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

Przewozy zwierząt

Oferujemy możliwość wynajęcia licencjonowanego pojazdu wraz z kierowcą-konwojentem, posiadającym uprawnienia do opieki nad przewożonymi zwierzętami, celem transportu zwierząt egzotycznych w obrębie krajów Unii Europejskiej.

Mamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności z zakresu przewozu zwierząt egzotycznych, a nasze kwalifikacje potwierdzone są licencją uprawniającą do transportu zwierząt w krajach Unii Europejskiej. Posiadamy wyspecjalizowany, przystosowany do przewozu zwierząt egzotycznych transport z odpowiednimi świadectwami zatwierdzonymi przez władze weterynaryjne, spełniający wymagania najnowszych dyrektyw Unii Europejskiej.

Naszym priorytetem jest zapewnienie zwierzakom komfortu i zminimalizowanie stresu związanego z ich podróżą.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady (WE) nr 1/2005 z dnia 22 grudnia 2004 r.
w sprawie ochrony zwierząt podczas transportu,
nikt nie może przewozić zwierząt lub zlecać transportu zwierząt
w sposób powodujący ich okaleczenie
lub przyczyniający się do zadawania im cierpienia.

Szczegóły każdego zlecenia ustalane  są indywidualnie. Koszt wynajęcia specjalistycznego pojazdu z kierowcą-konwojentem jest dość wysoki i dlatego nie jest to opłacalne dla przewozu pojedynczych zwierząt na większe odległości. Naszym transportem dostarczamy zwierzęta głównie odbiorcom hurtowym. W przypadku pojedynczych zwierząt radzimy skorzystać z usług którejś z firm spedycyjnych, oferujących profesjonalny transport zwierząt.