SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

Kontakt

Informacje o cenach i dostępności
Z uwagi na dużą liczbę zapytań pocztą elektroniczną oraz posiadanie przez nas czasami tylko pojedynczych egzemplarzy danego gatunku, z chwilą otrzymania przez Państwa naszej odpowiedzi mailem, wysłana oferta może być już nieaktualna. Dlatego w sprawie bliższych informacji o aktualnej ofercie zwierząt i ich cenach doradzamy kontakt telefoniczny do Sklepu lub Biura.
 
Porady
Z uwagi na ogromną ilość  telefonów do sklepu od osób nie będących naszymi klientami, a chcących uzyskać informacje na temat hodowli, pielęgnacji i wyboru papugi, nie jesteśmy w stanie udzielać im porad, ponieważ dezorganizuje to naszą pracę. Dlatego, telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o cenach i dostępności oferowanych przez nas zwierząt. Nie udzielamy też porad pocztą elektroniczną.

W dniach 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę sklep czynny do godz. 13:00

 

Ceny

Nie posiadamy stałych cenników. Ceny zależą od:

- sezonu

- stopnia oswojenia (dziki, oswojony, ręcznie wykarmiony)

- oraz od konkretnego osobnika (czasem ceny osobników tego samego gatunku różnią się)

 

Transport zwierząt

Nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zwierząt. Koszt wynajęcia naszego specjalistycznego pojazdu z kierowcą-konwojentem jest dość wysoki i dlatego nie jest to opłacalne dla przewozu pojedynczych zwierząt na większe odległości. Naszym transportem dostarczamy zwierzęta głównie odbiorcom hurtowym. W przypadku pojedynczych zwierząt radzimy skorzystać z usług którejś z firm spedycyjnych, oferujących profesjonalny transport zwierząt.

Wysyłka towarów

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zabawek, żerdzi ani innych produktów. Wysyłamy tylko szelki i kołnierze dla papug. W sprawie zamówienia wysyłki prosimy pisać na adres: biuro@papugi.com.pl  

 

 

Zobacz większą mapę

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka

Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego.