O nas

Porady

Papuga Roku

Miss Sierpnia 2017

Nasz weterynarz

Nasz sklep współpracuje z doktorem Andrzejem Krajewskim, weterynarzem specjalizującym się w leczeniu zwierząt egzotycznych.
W przypadku problemów ze swoim pupilem lub wątpliwości przed jego zakupem możecie Państwo skontaktować się z nim w celu uzyskania fachowej porady. Doktor Krajewski przyjmuje w gabinecie weterynaryjnym wetmedicor, a także można umówić się z nim na wizytę domową.
Tel. do doktora:
692 007 920

KĄCIK WETERYNARYJNY

Facebook

Papuzia Telewizja
Google+
Sklep z Papugami
Google+

SKLEP Z PAPUGAMI

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce specjalistyczny sklep z ptakami. Powstał w 1997 roku.
Specjalizujemy się w ręcznie wykarmionych, oswojonych, gadających papugach. Nasi sprzedawcy to profesjonaliści z dziedziny zootechniki, którzy zawsze służą fachową poradą przy zakupie.

Nasze papugi są dostępne w następujących opcjach:

  • ręcznie wykarmione przez człowieka – najlepiej nadają się na ptaki do towarzystwa. Są ufne w stosunku do wszystkich ludzi i najszybciej uczą się naśladować ludzką mowę.
  • wychowane przez ich naturalnych rodziców - oswojone lub młode nadające się do oswojenia. Nigdy nie będą one jednak aż tak oswojone, jak te ręcznie wykarmione.
  • wychowane przez naturalnych rodziców - nieoswojone. Najlepiej nadają się do hodowli (rozmnażania).

 

Ponadto, w Sklepie z Papugami znajdziecie ekologiczne zabawki i żerdzie oraz drewniane podłoże do klatek produkcji Centrum Egzotyki, a także wszelkie inne akcesoria do hodowli i pielęgnacji ptaków, klatki i pokarmy dla nich, szelki dla papug, kołnierze zapobiegające skubaniu i inne.

Filmy o naszych produktach:

 

Centrum Egzotyki oferuje również sezonowo bardzo egzotyczne ssaki, a w szczególności młode oswojone małpki, lemury, szopy, skunksy, ostronosy, burunduki, lotopałanki i inne na indywidualne zamówienia. (Małpki nie są przetrzymywane w sklepie). W sklepie można też zaopatrzyć się w zwierzęta karmowe i zamówić różne gady, płazy, pająki i owady.

Adres sklepu:

Warszawa, ul. Czerniakowska 149

        Godziny otwarcia:

           Poniedziałek - piątek  11:00 - 19:00
           Sobota  10:00 - 14:00
W dniach 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę sklep czynny do godz. 13:00
W dniu 2 maja sklep czynny do godz. 14:00

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka

Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego i za stacją benzynową obok.

Zobacz mapę

 

 

Kontakt:

Tel. sklep:    22 841 18 30,       Tel. biuro:   792 485 530

 

Informacje o cenach i dostępności
Z uwagi na dużą liczbę zapytań pocztą elektroniczną oraz posiadanie przez nas czasami tylko pojedynczych egzemplarzy danego gatunku, z chwilą otrzymania przez Państwa naszej odpowiedzi, wysłana oferta może być już nieaktualna. Dlatego w sprawie bliższych informacji o aktualnej ofercie zwierząt i ich cenach doradzamy kontakt telefoniczny do Sklepu lub Biura.
 
Porady
Z uwagi na ogromną ilość  telefonów do sklepu od osób nie będących naszymi klientami, a chcących uzyskać informacje na temat hodowli, pielęgnacji i wyboru papugi, nie jesteśmy w stanie udzielać im porad, ponieważ dezorganizuje to naszą pracę. Dlatego, telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o cenach i dostępności oferowanych przez nas zwierząt. Nie udzielamy też porad pocztą elektroniczną.
 

 

Ceny

Nie posiadamy stałych cenników. Ceny zależą od:

- sezonu

- stopnia oswojenia (dziki, oswojony, ręcznie wykarmiony)

- oraz od konkretnego osobnika (czasem ceny osobników tego samego gatunku różnią się)

 

Transport zwierząt

Nie jesteśmy sklepem internetowym.Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zwierząt. Koszt wynajęcia naszego specjalistycznego pojazdu z kierowcą-konwojentem jest dość wysoki i dlatego nie jest to opłacalne dla przewozu pojedynczych zwierząt na większe odległości. Naszym transportem dostarczamy zwierzęta głównie odbiorcom hurtowym. W przypadku pojedynczych zwierząt radzimy skorzystać z usług którejś z firm spedycyjnych, oferujących profesjonalny transport zwierząt.

Wysyłka towarów

Na życzenie naszych stałych klientów wysyłamy pokarmy i podłoża o wartości powyżej 100 złotych. Szelki i kołnierze dla papug wysyłamy bez limitu wartościowego. W sprawie zamówienia wysyłki prosimy pisać na adres: biuro@papugi.com.pl   Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zabawek i żerdzi.

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA

 

Każdy z naszych klientów, który dokonał w Sklepie z Papugami zakupu za gotówkę zwierzęcia o wartości min. 1.000 zł może otrzymać Kartę Stałego Klienta. Uprawnia ona do 5% rabatu przy kolejnych zakupach za gotówkę. Wszelkie informacje i regulamin dostępne u sprzedawcy.