SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

SKLEP Z PAPUGAMI

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce specjalistyczny sklep z ptakami. Powstał w 1997 roku.
Specjalizujemy się w ręcznie wykarmionych, oswojonych, gadających papugach. Nasi sprzedawcy to profesjonaliści z dziedziny zootechniki, którzy zawsze służą fachową poradą przy zakupie.

Nasze papugi są dostępne w następujących opcjach:

  • ręcznie wykarmione przez człowieka – najlepiej nadają się na ptaki do towarzystwa. Są ufne w stosunku do wszystkich ludzi i najszybciej uczą się naśladować ludzką mowę.
  • wychowane przez ich naturalnych rodziców - oswojone lub młode nadające się do oswojenia. Nigdy nie będą one jednak aż tak oswojone, jak te ręcznie wykarmione.
  • wychowane przez naturalnych rodziców - nieoswojone. Najlepiej nadają się do hodowli (rozmnażania).

 

Ponadto, w Sklepie z Papugami znajdziecie ekologiczne zabawki i żerdzie oraz drewniane podłoże do klatek produkcji Centrum Egzotyki, a także wszelkie inne akcesoria do hodowli i pielęgnacji ptaków, klatki i pokarmy dla nich, szelki dla papug, kołnierze zapobiegające skubaniu i inne.

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swojej papugi

i zastąp niedobór światła słonecznego świetlówką z promieniowaniem UV!

Obecnie w Sklepie z Papugami są dostępne 20W świetlówki dla papug i innych ptaków egzotycznych, emitujące optymalne dla papug spektrum światła. Ptaki widzą je jak naturalne światło dzienne, bez migotania, które ich wzrok odbiera przy zwykłych żarówkach. Ponadto świetlówki te zapewniają odpowiednią, niezbędną dla ptaków trzymanych w domach, dawkę promieniowania UV (12% UVA i 2,4% UVB). Stymuluje ona ich aktywność i pobudza apetyt, co pozwala utrzymać je w odpowiedniej kondycji.

 

Filmy o naszych produktach:

 

 

Centrum Egzotyki oferuje również sezonowo bardzo egzotyczne ssaki, a w szczególności młode oswojone małpki, lemury, szopy, skunksy, ostronosy, burunduki, lotopałanki i inne na indywidualne zamówienia. (Małpki nie są przetrzymywane w sklepie). W sklepie można też zaopatrzyć się w zwierzęta karmowe i zamówić różne gady, płazy, pająki i owady.

Adres sklepu:

Warszawa, ul. Czerniakowska 149

        Godziny otwarcia:

           Poniedziałek - piątek  11:00 - 19:00
           Sobota  10:00 - 14:00

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka

Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego i za stacją benzynową obok.

Zobacz mapę

 

 

Kontakt:

Tel. sklep:    22 841 18 30,       Tel. biuro:   792 485 530

(Biuro nieczynne od 12 do 31 grudnia - prosimy o kontakt ze sklepem.

Sklep pracuje w grudniu bez zmian)

 

 

Informacje o cenach i dostępności
Z uwagi na dużą liczbę zapytań pocztą elektroniczną oraz posiadanie przez nas czasami tylko pojedynczych egzemplarzy danego gatunku, z chwilą otrzymania przez Państwa naszej odpowiedzi, wysłana oferta może być już nieaktualna. Dlatego w sprawie bliższych informacji o aktualnej ofercie zwierząt i ich cenach doradzamy kontakt telefoniczny do Sklepu lub Biura.
 
Porady
Z uwagi na ogromną ilość  telefonów do sklepu od osób nie będących naszymi klientami, a chcących uzyskać informacje na temat hodowli, pielęgnacji i wyboru papugi, nie jesteśmy w stanie udzielać im porad, ponieważ dezorganizuje to naszą pracę. Dlatego, telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o cenach i dostępności oferowanych przez nas zwierząt. Nie udzielamy też porad pocztą elektroniczną.
 

 

Ceny

Nie posiadamy stałych cenników. Ceny zależą od:

- sezonu

- stopnia oswojenia (dziki, oswojony, ręcznie wykarmiony)

- oraz od konkretnego osobnika (czasem ceny osobników tego samego gatunku różnią się)

 

Transport zwierząt

Nie jesteśmy sklepem internetowym.Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zwierząt. Koszt wynajęcia naszego specjalistycznego pojazdu z kierowcą-konwojentem jest dość wysoki i dlatego nie jest to opłacalne dla przewozu pojedynczych zwierząt na większe odległości. Naszym transportem dostarczamy zwierzęta głównie odbiorcom hurtowym. W przypadku pojedynczych zwierząt radzimy skorzystać z usług którejś z firm spedycyjnych, oferujących profesjonalny transport zwierząt.

 

Wysyłka towarów

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zabawek i żerdzi ani innych produktów. Wysyłamy tylko szelki i kołnierze dla papug. W sprawie zamówienia wysyłki prosimy pisać na adres: biuro@papugi.com.pl  

 

UWAGA!

Z powodu urlopu wysyłki szelek i kołnierzy możliwe są tylko do 5 grudnia.

Zamówienia złożone po tym terminie będą zrealizowane dopiero po Nowym Roku.

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA

 

Każdy z naszych klientów, który dokonał w Sklepie z Papugami zakupu za gotówkę zwierzęcia o wartości min. 1.000 zł może otrzymać Kartę Stałego Klienta. Uprawnia ona do 5% rabatu przy kolejnych zakupach za gotówkę. Wszelkie informacje i regulamin dostępne u sprzedawcy.