SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

SKLEP Z PAPUGAMI

 

Dbamy o zdrowie naszych klientów

i naszych papug!

 

SKLEP Z PAPUGAMI

jest ozonowany

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce specjalistyczny sklep z ptakami egzotycznymi. Powstał w 1997 roku.

Specjalizujemy się w ręcznie wykarmionych, oswojonych, gadających papugach. Nasi sprzedawcy to profesjonaliści z dziedziny zootechniki, którzy zawsze służą fachową poradą przy zakupie.

Nasze papugi są dostępne w następujących opcjach:

  • ręcznie wykarmione przez człowieka – najlepiej nadają się na ptaki do towarzystwa. Są ufne w stosunku do wszystkich ludzi i najszybciej uczą się naśladować ludzką mowę.
  • wychowane przez ich naturalnych rodziców - młode nadające się do oswojenia. Nigdy nie będą one jednak aż tak oswojone, jak te ręcznie wykarmione.
  • wychowane przez naturalnych rodziców - starsze osobniki. Najlepiej nadają się do hodowli (rozmnażania).

Zobaczcie filmy o naszym sklepie:

 

 

Ponadto, w Sklepie z Papugami znajdziecie ekologiczne zabawki i żerdzie oraz drewniane podłoże do klatek produkcji Centrum Egzotyki, a także wszelkie inne akcesoria do hodowli i pielęgnacji ptaków, klatki i pokarmy dla nich, szelki dla papug, kołnierze zapobiegające skubaniu, żarówki dla papug i inne.

TNIEMY CENY!

 

Żywność bardzo zdrożała, ale ceny karm dla zwierząt wzrosły najbardziej. Na inflację nałożyły się ograniczenia w dostępności wielu gatunków ziaren spowodowane wojną w Ukrainie. Niektórzy producenci wykorzystali też tę sytuację dla osiągnięcia dodatkowych zysków. Dla nas w  Sklepie z Papugami, podobnie jak dla naszych klientów, był to trudny czas.

Ale miło nam zakomunikować, że uruchomiliśmy sprzedaż nowej marki karm dla papug, których jakość jest równie dobra jak innych uznanych producentów, a ich ceny znacząco niższe.

 

Zapraszamy do Sklepu!

 

Filmy o naszych produktach:

 

 

Centrum Egzotyki oferuje również sezonowo bardzo egzotyczne ssaki, a w szczególności młode oswojone małpki, lemury, skunksy, szczury gambijskie, lotopałanki i inne na indywidualne zamówienia. Zwierzęta te nie są przetrzymywane w sklepie.

 Warszawa, ul. Czerniakowska 149  (vis-à-vis ul. Bartyckiej)

  Tel. 22 841 18 30

 

Godziny otwarcia sklepu:  poniedziałek – piątek 11:00-19:00;  sobota 10:00-14:00;  niedziela - nieczynny.

 

Sprzedaż internetowa Sklepu z Papugami (głównie szelki i kołnierze przeciw skubaniu): PAPUGI.sklep.pl

 

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka
Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego.

 

Zobacz mapę

 

Informacje o cenach:   tel. 792 485 530    info@papugi.com.pl

Obsługa wysyłek zamówionych przez PAPUGI.sklep.pl: tel. 880 658 740, biuro@papugi.com.pl


Nie odpowiadamy na SMSy

 

Informacje o cenach i dostępności

Z uwagi na dużą liczbę zapytań pocztą elektroniczną oraz posiadanie przez nas czasami tylko pojedynczych egzemplarzy danego gatunku, z chwilą otrzymania przez Państwa naszej odpowiedzi mailem, wysłana oferta może być już nieaktualna. Dlatego w sprawie bliższych informacji o aktualnej ofercie zwierząt i ich cenach doradzamy kontakt telefoniczny do Sklepu lub Biura.

Prosimy o wyrozumiałość

Z uwagi na ogromną ilość telefonów do sklepu od osób nie będących naszymi klientami, a chcących uzyskać informacje na temat hodowli, pielęgnacji i wyboru papugi, nie jesteśmy w stanie udzielać im porad, ponieważ dezorganizuje to naszą pracę. Dlatego, telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o cenach i dostępności oferowanych przez nas zwierząt. Nie udzielamy też porad pocztą elektroniczną.
A po porady zapraszamy na kanał PAPUZIEJ TELEWIZJI

CENY

Nie posiadamy stałych cenników. Ceny zależą od:

- sezonu

- stopnia oswojenia (dziki, oswojony, ręcznie wykarmiony)

- oraz od konkretnego osobnika (czasem ceny osobników tego samego gatunku różnią się)

TRANSPORT ZWIERZĄT

Nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zwierząt. Przeczytaj o naszych przewozach, wysyłkach zwierząt i transporcie osobistym

 

WYSYŁKA INNYCH TOWARÓW

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zabawek i żerdzi ani innych produktów. Wysyłamy tylko szelki i kołnierze dla papug. W sprawie zamówienia wysyłki prosimy pisać na adres: biuro@papugi.com.pl

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Każdy z naszych klientów, który dokonał w Sklepie z Papugami zakupu za gotówkę zwierzęcia o wartości min. 1.000 zł może otrzymać Kartę Stałego Klienta. Uprawnia ona do 5% rabatu przy kolejnych zakupach za gotówkę. Wszelkie informacje i regulamin dostępne u sprzedawcy.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o papugach, odwiedź nasz kanał YT Papuzia Telewizja. A na stronie Papuziej Telewizji znajdziesz nasze filmy zgrupowane w kategorie i bloki tematyczne.

 

Jeśli masz gadającą papugę, weź udział w Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Ptaków Gadających „Papuzie Gadanie”.

Zapraszamy też do naszej grupy fb „Papuzi Filmowcy”, gdzie możecie wziąć udział w konkursie „Papuzi Film Roku”.