SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

SKLEP Z PAPUGAMI

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce specjalistyczny sklep z ptakami. Powstał w 1997 roku.
Specjalizujemy się w ręcznie wykarmionych, oswojonych, gadających papugach. Nasi sprzedawcy to profesjonaliści z dziedziny zootechniki, którzy zawsze służą fachową poradą przy zakupie.

 

 

Nasze papugi są dostępne w następujących opcjach:

  • ręcznie wykarmione przez człowieka – najlepiej nadają się na ptaki do towarzystwa. Są ufne w stosunku do wszystkich ludzi i najszybciej uczą się naśladować ludzką mowę.
  • wychowane przez ich naturalnych rodziców - młode nadające się do oswojenia. Nigdy nie będą one jednak aż tak oswojone, jak te ręcznie wykarmione.
  • wychowane przez naturalnych rodziców - starsze osobniki. Najlepiej nadają się do hodowli (rozmnażania). Tylko na indywidualne zamówienia.

 

Ponadto, w Sklepie z Papugami znajdziecie ekologiczne zabawki i żerdzie oraz drewniane podłoże do klatek produkcji Centrum Egzotyki, a także wszelkie inne akcesoria do hodowli i pielęgnacji ptaków, klatki i pokarmy dla nich, szelki dla papug, kołnierze zapobiegające skubaniu, żarówki dla papug i inne.

 

Filmy o naszych produktach:

 

 

Centrum Egzotyki oferuje również sezonowo bardzo egzotyczne ssaki, a w szczególności młode oswojone małpki, lemury, szopy, skunksy, ostronosy, burunduki, lotopałanki i inne na indywidualne zamówienia. (Małpki nie są przetrzymywane w sklepie).

W dniach 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę sklep czynny do godz. 13:00

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka

Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego.

Zobacz mapę

 

Informacje o cenach i dostępności
Z uwagi na dużą liczbę zapytań pocztą elektroniczną oraz posiadanie przez nas czasami tylko pojedynczych egzemplarzy danego gatunku, z chwilą otrzymania przez Państwa naszej odpowiedzi, wysłana oferta może być już nieaktualna. Dlatego w sprawie bliższych informacji o aktualnej ofercie zwierząt i ich cenach doradzamy kontakt telefoniczny do Sklepu lub Biura.
 
 
Porady
Z uwagi na ogromną ilość  telefonów do sklepu od osób nie będących naszymi klientami, a chcących uzyskać informacje na temat hodowli, pielęgnacji i wyboru papugi, nie jesteśmy w stanie udzielać im porad, ponieważ dezorganizuje to naszą pracę. Dlatego, telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o cenach i dostępności oferowanych przez nas zwierząt. Nie udzielamy też porad pocztą elektroniczną.
 

 

 

Ceny

Nie posiadamy stałych cenników. Ceny zależą od:

- sezonu

- stopnia oswojenia (dziki, oswojony, ręcznie wykarmiony)

- oraz od konkretnego osobnika (czasem ceny osobników tego samego gatunku różnią się)

 

Transport zwierząt

Nie jesteśmy sklepem internetowym.Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zwierząt. Koszt wynajęcia naszego specjalistycznego pojazdu z kierowcą-konwojentem jest dość wysoki i dlatego nie jest to opłacalne dla przewozu pojedynczych zwierząt na większe odległości. Naszym transportem dostarczamy zwierzęta głównie odbiorcom hurtowym. W przypadku pojedynczych zwierząt radzimy skorzystać z usług którejś z firm spedycyjnych, oferujących profesjonalny transport zwierząt.

 

Wysyłka towarów

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zabawek i żerdzi ani innych produktów. Wysyłamy tylko szelki i kołnierze dla papug. W sprawie zamówienia wysyłki prosimy pisać na adres: biuro@papugi.com.pl  

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA

 

Każdy z naszych klientów, który dokonał w Sklepie z Papugami zakupu za gotówkę zwierzęcia o wartości min. 1.000 zł może otrzymać Kartę Stałego Klienta. Uprawnia ona do 5% rabatu przy kolejnych zakupach za gotówkę. Wszelkie informacje i regulamin dostępne u sprzedawcy.