SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

SKLEP Z PAPUGAMI

 

Dbamy o zdrowie naszych klientów

i naszych papug!

 

SKLEP Z PAPUGAMI

jest ozonowany

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce specjalistyczny sklep z ptakami egzotycznymi. Powstał w 1997 roku.

Specjalizujemy się w ręcznie wykarmionych, oswojonych, gadających papugach. Nasi sprzedawcy to profesjonaliści z dziedziny zootechniki, którzy zawsze służą fachową poradą przy zakupie.

Nasze papugi są dostępne w następujących opcjach:

  • ręcznie wykarmione przez człowieka – najlepiej nadają się na ptaki do towarzystwa. Są ufne w stosunku do wszystkich ludzi i najszybciej uczą się naśladować ludzką mowę.
  • wychowane przez ich naturalnych rodziców - młode nadające się do oswojenia. Nigdy nie będą one jednak aż tak oswojone, jak te ręcznie wykarmione.
  • wychowane przez naturalnych rodziców - starsze osobniki. Najlepiej nadają się do hodowli (rozmnażania).

Zobaczcie filmy o naszym sklepie:

 

 

Ponadto, w Sklepie z Papugami znajdziecie ekologiczne zabawki i żerdzie oraz drewniane podłoże do klatek produkcji Centrum Egzotyki, a także wszelkie inne akcesoria do hodowli i pielęgnacji ptaków, klatki i pokarmy dla nich, szelki dla papug, kołnierze zapobiegające skubaniu, żarówki dla papug i inne.

Drodzy klienci Sklepu z Papugami!

 

Żywność bardzo zdrożała, ale ceny karm dla zwierząt wzrosły najbardziej. Na inflację nałożyły się ograniczenia w dostępności wielu gatunków ziaren spowodowane wojną w Ukrainie. Niektórzy producenci wykorzystali też tę sytuację dla osiągnięcia dodatkowych zysków. Dla nas w  Sklepie z Papugami, podobnie jak dla naszych klientów, był to trudny czas.

Ale miło nam zakomunikować, że uruchomiliśmy sprzedaż nowej na polskim rynku marki karm dla papug, których jakość jest równie dobra jak innych uznanych producentów, a ich ceny znacząco niższe.

 

Zapraszamy do Sklepu!

 

Filmy o naszych produktach:

 

 

Centrum Egzotyki oferuje również sezonowo bardzo egzotyczne ssaki, a w szczególności młode oswojone małpki, lemury, skunksy, szczury gambijskie, lotopałanki i inne na indywidualne zamówienia. Zwierzęta te nie są przetrzymywane w sklepie.

 Warszawa, ul. Czerniakowska 149  (vis-à-vis ul. Bartyckiej)

  Tel. 22 841 18 30

 

Godziny otwarcia sklepu:  poniedziałek – piątek 11:00-19:00;  sobota 10:00-14:00;  niedziela - nieczynny

 

Sprzedaż internetowa Sklepu z Papugami (głównie szelki i kołnierze przeciw skubaniu): PAPUGI.sklep.pl

 

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka
Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego.

 

Zobacz mapę

Informacje o cenach:   tel. 792 485 530    info@papugi.com.pl

Obsługa wysyłek zamówionych przez PAPUGI.sklep.pl: tel. 880 658 740, biuro@papugi.com.pl


Nie odpowiadamy na SMSy

 

Informacje o cenach i dostępności

Z uwagi na dużą liczbę zapytań pocztą elektroniczną oraz posiadanie przez nas czasami tylko pojedynczych egzemplarzy danego gatunku, z chwilą otrzymania przez Państwa naszej odpowiedzi mailem, wysłana oferta może być już nieaktualna. Dlatego w sprawie bliższych informacji o aktualnej ofercie zwierząt i ich cenach doradzamy kontakt telefoniczny do Sklepu lub Biura.

Prosimy o wyrozumiałość

Z uwagi na ogromną ilość telefonów do sklepu od osób nie będących naszymi klientami, a chcących uzyskać informacje na temat hodowli, pielęgnacji i wyboru papugi, nie jesteśmy w stanie udzielać im porad, ponieważ dezorganizuje to naszą pracę. Dlatego, telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o cenach i dostępności oferowanych przez nas zwierząt. Nie udzielamy też porad pocztą elektroniczną.
A po porady zapraszamy na kanał PAPUZIEJ TELEWIZJI

CENY

Nie posiadamy stałych cenników. Ceny zależą od:

- sezonu

- stopnia oswojenia (dziki, oswojony, ręcznie wykarmiony)

- oraz od konkretnego osobnika (czasem ceny osobników tego samego gatunku różnią się)

 

TRANSPORT ZWIERZĄT

Nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zwierząt. Przeczytaj o naszych przewozach, wysyłkach zwierząt i transporcie osobistym

 

WYSYŁKA INNYCH TOWARÓW

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej zabawek i żerdzi ani innych produktów. Wysyłamy tylko szelki i kołnierze dla papug. W sprawie zamówienia wysyłki prosimy pisać na adres: biuro@papugi.com.pl

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Każdy z naszych klientów, który dokonał w Sklepie z Papugami zakupu za gotówkę zwierzęcia o wartości min. 1.000 zł może otrzymać Kartę Stałego Klienta. Uprawnia ona do 5% rabatu przy kolejnych zakupach za gotówkę. Wszelkie informacje i regulamin dostępne u sprzedawcy.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o papugach, odwiedź nasz kanał YT Papuzia Telewizja. A na stronie Papuziej Telewizji znajdziesz nasze filmy zgrupowane w kategorie i bloki tematyczne.

 

Jeśli masz gadającą papugę, weź udział w Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Ptaków Gadających „Papuzie Gadanie”.

Zapraszamy też do naszej grupy fb „Papuzi Filmowcy”, gdzie możecie wziąć udział w konkursie „Papuzi Film Roku”.