SKLEP Z PAPUGAMI

jedyny taki

ZAPRASZAMY

Wybór papugi

Kupowanie papugi nie jest łatwym zadaniem. Wymaga wiedzy i zastanowienia. Zanim podejmiecie decyzję o wyborze pierzastego pupila, zapraszamy do obejrzenia naszych filmów poradnikowych.

Z ostatniej chwili!!!aktualizacja: 06-01-2018

Obecnie dostępne karmione butelką kapucynki czubate. Odbiór w styczniu.

Wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji w UE

Zobacz nasze filmy o nich na dole strony w dziale Przyjmujemy zamówienia.

Małpki - opis gatunków        Sprawdź Ofertę małpek        Poczytaj Małpi Blog

Uwaga!!! Z powodu zakazu importu do Unii Europejskiej i kurczenia się europejskich hodowli kapucynki i inne małpki są coraz częściej oferowane na portalach ogłoszeniowych przez oszustów internetowych. Czytaj o przekręcie nigeryjskim. Ostrzegamy też, że pojawili się też nasi rodzimi polscy oszuści, którzy oferują małpki za cenę zbliżoną do realnej, ale okazyjną, i przyjmują zaliczki, a następnie znikają.

Gorące oferty

Duże papugi
aktualizacja: 03-02-2018

Średnie papugi
aktualizacja: 07-02-2018

 

Obecnie w sprzedaży również średniej wielkości papużki do towarzystwa!

 

 

Sprawdź ofertę średnich papug

Małe papużki
aktualizacja: 20-01-2018

Inne ptaki
aktualizacja: 01-01-2018

 

W ciągłej sprzedaży astryldy, kanarki i wiele innych barwnych ptaków śpiewających.

 

Sprawdź Ofertę innych ptaków

Żarówki dla ptaków

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swojej papugi

i zastąp niedobór światła słonecznego świetlówką z promieniowaniem UV!

Obecnie w Sklepie z Papugami są dostępne 20W świetlówki dla papug i innych ptaków egzotycznych, emitujące optymalne dla papug spektrum światła. Ptaki widzą je jak naturalne światło dzienne, bez migotania, które ich wzrok odbiera przy zwykłych żarówkach. Ponadto świetlówki te zapewniają odpowiednią, niezbędną dla ptaków trzymanych w domach, dawkę promieniowania UV (12% UVA i 2,4% UVB). Stymuluje ona ich aktywność i pobudza apetyt, co pozwala utrzymać je w odpowiedniej kondycji. Nasza żarówka powinna być oddalona od papugi maksymalnie o 60 cm (nad klatką lub w klatce - w osłonie uniemożliwiającej papugom dostęp do żarówki i przewodu elektrycznego). Przy tym poziomie emisji promieniowania UV nie ma ograniczeń czasowych. Można też stosować ją codziennie. Ale zaleca jednak, by nie przedłużać dziennej aktywności papugi powyżej 12 godzin przy użyciu światła.

Przyjmujemy zamówienia

Małpki
aktualizacja: 06-01-2018

Przyjmujemy zamówienia na karmione obecnie butelką kapucynki oraz na różne gatunki tamaryn i marmozet - wykarmione butelką tamaryny należy zamawiać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

W sprawie małp prosimy o kontakt z biurem 792 485 530 (Uwaga! w okresie 12 Grudnia - 1 stycznia z powodu urlopu telefon ten będzie nieczynny. Prosimy o kontakt w tym okresie z numerem Sklepu z Papugami 22 841 18 30)

Zobacz nasze filmy o małpkach:

 

Małpki opis gatunków        Tamaryny opis gatunków

Galeria fotografii kapucynki czubatej  Galeria fotograkii makaka 

Galeria fotografii tamaryn

Sprawdź Ofertę małpek

Uwaga! Z powodu zakazu importu do Unii Europejskiej i kurczenia się europejskich hodowli kapucynki są często oferowane na portalach ogłoszeniowych przez oszustów internetowych. Czytaj o przekręcie nigeryjskim.

Budki lęgowe
aktualizacja: 30-06-2015

Przyjmujemy zamówienia na wydrążone w pniu drzewa budki lęgowe dla ar, żako, kakadu, amazonek i innych dużych papug.

Tego rodzaju budki najlepiej imitują naturalne warunki, stymulując ptaki do odbywania lęgów.
Zobacz więcej zdjęć

Informacje ogólne

Dla hodowców

 
Hodowcy! Jeśli chcecie skompletować dorosłe ptaki do hodowli, róbcie to jesienią i na początku zimy. Wiosną starsze osobniki będą trudno osiągalne.

Oferowane przez nas ptaki mogą być na życzenie seksowane. Możemy dostarczyć też pary lęgowe.

Dokumenty CITES

 
Nasze ptaki i inne zwierzęta zaopatrzone są w dokumenty pochodzenia CITES lub inne dokumenty niezbędne do ich rejestracji w Unii Europejskiej. Zwierzęta z Załącznika A Konwencji Waszyngtońskiej posiadają tzw. EuroCITES, czyli dokument dopuszczający je do obrotu handlowego na terenie Unii.